JEZYK
Po polsku In Deutsch In English en Français
MENU
TL Tuchola
Powiat Tucholski
LOGO
Maly róg mysliwski
z herbem Tucholi
(Patronka Tucholi
Sw. Malgorzata)

Rozmiar: 19780 bajtów
Artykuły

Szkolenie KSM PZŁ w Margoninie

Szkolenie z zakresu programu komputerowego do obsługi konkursów sygnalistów myśliwskich

Rozmiar: 21243 bajtówW dniach 25 - 26 marca Ośrodku Leśnym w Margoninie w Wielkopolsce odbyło się szkolenie zorganizowane przez Zarząd Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ, którego zakres obejmował pracę z programem komputerowym do obsługi konkursów sygnalistów myśliwskich.

Szkolenie prowadzili autorzy programu Jacek Krzyżanowski i Jan Filoda, natomiast z ramienia Zarządu Klubu nad kursantami czuwali jego Prezes - Maciej Strawa oraz Sekretarz - Agnieszka Wytykowska.

Szkolenie przebiegało w bardzo pracowitej i miłej atmosferze, uczestniczyło w nim dwadzieścia osób reprezentujących organizatorów konkursów z całej Polski. Możliwość zapoznania z programem zapewne ułatwi organizatorom konkursów ich sprawne przeprowadzanie a ważne uwagi użykowników będą pomocne dla jego autorów.

Podczas spotkania w Margoninie, wiele czasu poświęcono pomysłom dotyczącym przyszłego wykorzystania programu, także w aspekcie integracji oprogramowania konkursowego z klubowym portalem www.muzyka.mysliwska.pl. W tej chwili są to tylko pomysły, lecz w przyszłości na pewno pojawi się szansa np. aktualizacji danych członków Klubu bądź wysłania zgłoszenia na dowolny konkurs sygnalistów poprzez stronę w internecie. Przy dzisiejszych możliwościach technicznych jest już tylko kwestia czasu i podjęcia odpowiednich działań przez Zarząd Klubu.
Dodano: 27.03.2006
Wydawnictwa
Wydawnictwa
Wydawnictwa
FILMY
Site Admin: Karol Grzywacz 2005-2021
Strona wygenerowana w ciągu: 0.016 s.