JEZYK
Po polsku In Deutsch In English en Français
MENU
ZSL Tuchola
Powiat Tucholski
LOGO
Maly róg mysliwski
z herbem Tucholi
(Patronka Tucholi
Sw. Malgorzata)

Rozmiar: 19780 bajtów
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "JENOT" przy ZSL w Tucholi
ZSM Jenot | Historia | Galeria | Podróże | Członkowie | Kontakt

Byli i obecni członkowie zespołu
Nazwisko i imię (okres przynależności):
  1. Adamczyk Dawid (2007-2011)
  2. Babik Michal (1985-1990)
  3. Bazylewicz Jerzy (1986-1991)
  4. Bednarczyk Pawel (1981-1986)
  5. Bobek Andrzej (1972-1976)
  6. Bojarski Krzysztof (2006-2007)
  7. Borowiec Krzysztof (1983-1988)
  8. Brauze Marek (1972-1977)
  9. Brzostowicz Maciej (2007-2011)
  10. Budnik Miroslaw (1981-1986)
  11. Chojnacki Dariusz (1984-1989)
  12. Chojnacki Jacek (1995-2000)
  13. Czaplinski Roman (1972-1977)
  14. Danielewicz Slawomir (1984-1989)
  15. Debowski Hubert (2007-2011)
  16. Dobersztyn Jakub (2008-2012)
  17. Dobrenko Tomasz (2008-2009)
  18. Drazyk Eryk (2002-2004)
  19. Dylewski Wieslaw (2000-2004)
  20. Dziedzinski Damian (2004-2008)
  21. Elmanowski Karol (2008-2012)
  22. Erdman Krystian (2010-obecnie)
  23. Filipkowska Karolina (2001-2004)
  24. Galazka Marcin (1991-1996)
  25. Gasior Marcin (2007-2011)
  26. Gdaniec Wojciech (1992-1997)
  27. Ginter Michal (2007-2012)
  28. Ginter Waldemar (1993-1998)
  29. Glówczewska Dorota (1995-2000)
  30. Górski Waldemar (1991-1996)
  31. Graban Karol (2006-2008)
  32. Grabowski Michal (1979-1984)
  33. Grochowski Grzegorz (1991-1995)
  34. Grudnowska Dorota (1992-1997)
  35. Grzyb Aleksandra (2009 - obecnie)
  36. Grzywacz Damian (2007-2008)
  37. Grzywacz Karol (1990-2002)
  38. Grzywacz Pawel (2000-2006)
  39. Grzywacz Piotr (1973-1978, 1981-obecnie)
  40. Gwózdz Janusz (1986-1991)
  41. Habulyk Piotr (2011-obecnie)
  42. Ignalski Krzysztof (2008-2012)
  43. Jankowski Tomasz (1994-1999)
  44. Jarzynski Daniel (1998-2003)
  45. Kacprzyk Hubert (1992-1997)
  46. Kaczmarczyk Tadeusz (1985-1990)
  47. Katny Andrzej (1979-1984)
  48. Kesik Rafal (1987-1992)
  49. Kitzermann Ariel (2007-2009)
  50. Klapczynski Marcin (1998-2003)
  51. Kontek Andrzej (1998-2003)
  52. Kownacki Piotr (1997-2002)
  53. Krasnik Tomasz (1991-1996)
  54. Krieger Marlena (2002-2007)
  55. Kroskowski Karol (2006-2010)
  56. Krzaczek Karol (2010-obecnie)
  57. Krzyzanowski Jacek (1981-1986, 1992-1996)
  58. Kumkowski Bartosz (2003-2007)
  59. Kwiatkowski Marek (1987-1992)
  60. Laskowski Michal (2005-2008)
  61. Latos Artur (1996-2001)
  62. Lendzion Marian (1980-1985)
  63. Leonczyk Waldemar (2002-2004)
  64. Lewinski Roman (1972-1976)
  65. Lipski Tadeusz (1972-1974)
  66. Ludwisiak Lukasz (2001-2004)
  67. Lazarowicz Sebastian (1997-2000)
  68. Madej Lukasz (2006-2010)
  69. Madzinski Waldemar (1986-1991)
  70. Makowska Joanna (2002-2004)
  71. Malinowska Angelika (2001-2004)
  72. Martyn Grzegorz (1995-2000)
  73. Matusiak Grzegorz (2002-2007)
  74. Matuszewska Marta (1999-2002)
  75. Madzielewski Jakub (2009 - obecnie)
  76. Michalik Zbigniew (2009 - obecnie)
  77. Milkowski Stanislaw (1984-1989)
  78. Milos Krzysztof (2006-2010)
  79. Miziolek Natalia (2010-obecnie)
  80. Modrzejewski Mateusz (2008-2012)
  81. Murawski Miroslaw (2002-2006)
  82. Musierowicz Michal (1989-1994)
  83. Myszka Jacek (1972-1977)
  84. Nadolna Beata (2002-2006)
  85. Najmowska Sylwia (2007-2011)
  86. Niedzwiedz Andrzej (1987-1992)
  87. Niewiadomski Konrad (2010-obecnie)
  88. Niezabitowski Marek (1986-1991)
  89. Nowacki Roman (1995-1999)
  90. Nowak Krzysztof (2002-2005)
  91. Nowak Sebastian (1995-2001)
  92. Orchowski Piotr (2006-2007)
  93. Orzechowski Mariusz (1994-1998)
  94. Ostrowski Waldemar (1992-1997)
  95. Ostrowski Zbigniew (1994-1988)
  96. Owczarek Bartlomiej (1998-2003)
  97. Owczarek Elżbieta (2002-2006)
  98. Perszewski Ziemowit (2002-2007)
  99. Pioch Grzegorz (1992-1997)
  100. Plotka Jakub (2008-obecnie)
  101. Potoczny Mariusz (1983-1988)
  102. Pólczynski Rafal (2010-obecnie)
  103. Prabucki Tomasz (2009-obecnie)
  104. Prabucki Witold (1985-1990)
  105. Przybysz Pawel (1989-1994)
  106. Psiuk Marek (1972-1975)
  107. Puchala Maciej (2004-2008)
  108. Pufal Andrzej (1987-1992)
  109. Pulka Dawid (2004-2008)
  110. Radomska Alicja (2001-2003)
  111. Rawski Leszek (1992-1998)
  112. Ropinski Pawel (1985-1990)
  113. Ryduchowska Diana (1988-1993)
  114. Ryduchowski Tomasz (2007-2009)
  115. Ryncarz Ludwik (1973-1978)
  116. Ryniec Jan (1989-1994)
  117. Sandak Marek (1997-2002)
  118. Sielicki Slawomir (1988-1993)
  119. Siemak Pawel (2007-2009)
  120. Siwak Przemyslaw (2010-obecnie)
  121. Skwierawski Wieslaw (1998-2003)
  122. Szalast Artur (1994-1999)
  123. Szamalek Michal (2000-2001)
  124. Szymanski Waldemar (1981-1986)
  125. Slazak Bartosz (1996-2001)
  126. Slusarski Pawel (1996-2001)
  127. Talaska Adrian (2006-2010)
  128. Thomas Mariusz (1984-1989)
  129. Tomys Ewa (2001-2005)
  130. Tyranski Michal (1999-2003)
  131. Wamke Czeslaw (1972-1974)
  132. Wera Karolina (2004-2008)
  133. Wesolowski Pawel (2007-2009)
  134. Winkowski Witold (1977-1982)
  135. Wisniewski Leszek (1995-1997)
  136. Wisniewski Szymon (2001-2005)
  137. Witka Hubert (2009-obecnie)
  138. Wojciechowska Marzena (1999-2003)
  139. Wróblewski Hubert (2004-2008)
  140. Wykner Tomasz (1989-1994)
  141. Zabrocki Piotr (2006-obecnie)
  142. Zdunski Artur (1988-1993)
  143. Zega Michal (2000-2003)
  144. Zielinska Iga (1991-1995)
  145. Zielinska Maja (1992-1997)
  146. Zieman Marcin (1997-2002)
  147. Zmijewski Amadeusz (2010-obecnie)
  148. Zomkowski Rafal (2004-2008)
  149. Zmuda-Trzebiatowski Karol (1995-2000)
  150. Zywica Dawid (2005-2009)
  151. Zywicka Agnieszka (2001-2005)
Wydawnictwa
Wydawnictwa
Wydawnictwa
FILMY
Site Admin: Karol Grzywacz 2005-2011
Strona wygenerowana w ciągu: 0.035 s.